Pendix eDrive

Referentie: 6232-1
Prijs:  1.695,00
Inclusief BTW

Inbouw Pendix eDrive Middenmotor: de enige Direct-Drive middenmotor.

Geschikt voor Rohloff, Rohloff + riemaandrijving & derailleur.

Prijs is inclusief inbouw.

Alleen op afspraak

Let op: neem van te voren contact op en vraag naar de mogelijkheden voor je vakantiefiets.

Model
Product availability: Laatste items in voorraad
Delen

Beeld Combinatie naam Prijs
Model : eDrive 300
Ref: 6232-1
 1.695,00
Model : eDrive 500
Ref: 6232-2
 1.895,00
Model : eDrive 500 x 2
Ref: 6232-4
 2.395,00

Inbouw Pendix eDrive Middenmotor: de enige Direct-Drive middenmotor.

Geschikt voor Rohloff, Rohloff + riemaandrijving & derailleur.

Let op: neem van te voren contact op en vraag naar de mogelijkheden. Wij bouwen Pendix niet in in stadsfietsen of bakfietsen, maar alleen bij de fietsmerken die we zelf voeren of in onderhoud hebben.

Drie opties:
Pendix eDrive 300 - 300Wh
Pendix eDrive 500 - 500Wh
Pendix eDrive 1000 - 2x accu 500Wh (totaal 1000Wh)

Actieradius 300Wh*:

ECO stand:

45km (onze ervaring: gemiddeld behaalde actieradius)

SMART stand:

35km (onze ervaring: gemiddeld behaalde actieradius)

SPORT stand:

20km (onze ervaring: gemiddeld behaalde actieradius)

Actieradius 500Wh*:

ECO stand:

60km (onze ervaring: gemiddeld behaalde actieradius)

SMART stand:

50km (onze ervaring: gemiddeld behaalde actieradius)

SPORT stand:

30km (onze ervaring: gemiddeld behaalde actieradius)

*Afhankelijk van weersomstandigheden, gewicht, geografische terrein eigenschappen, eigen kracht, bandenspanning etc.

Oplossing voor dames- en mixteframes, kleine frames
Wil je wel graag een grotere accu dan 300Wh, maar past de 500Wh niet in je frame? Dan is de optie met twee 300Wh accu's de oplossing voor jou!

Let op: na de bestelling nemen we contact met je op voor een afspraak in de werkplaats.

Motor past zich aan aan jouw fietsstijl
Het motormanagementsysteem leert jouw fietsstijl. Het systeem past zich continue aan jou aan waardoor je fiets heel natuurlijk aanvoelt. Verandert de omgeving en dus jouw fietsgedrag, de motor past zich aan.

Geen display
Het systeem werkt heel eenvoudig: zet de knop bovenop de accu op Eco, Smart of Sport en het intelligente motormanagement systeem regelt de rest. Een display en knoppen aan het stuur zijn totaal overbodig.

Jouw kracht als basis
Afhankelijk van de stand die je kiest (Eco, Smart of Sport) levert de middenmotor meer vermogen naarmate jezelf harder trapt. In de stand ‘Sport’ wordt je eigen kracht zelfs verdubbeld. Het voelt daardoor heel natuurlijk aan.

Aandrijving blijft hetzelfde
De Pendix eDrive middenmotor maakt het mogelijk om de originele voor-derailleur te blijven gebruiken of Rohloff naafversnelling; Je behoudt dus alle versnellingen. Dit in tegenstelling tot alle andere middenmotor modellen.

Ook zonder accu soepel blijven fietsen
Vind je het fijn om ook af en toe volledig op eigen kracht te fietsen? Geen probleem. De Pendix middenmotor geeft nauwelijks voelbare weerstand als deze uitstaat. Jouw elektrische fiets fietst dus als een fiets zonder elektrische ondersteuning.

Accu
Met het kleurensysteem zie je in een oogopslag hoeveel energie er nog in de accu zit. Het volledige opladen van de accu gaat ook heel snel: In ongeveer 3 uur is een lege accu helemaal weer opgeladen.

Inbouw door Bike4travel
Wij bouwen de Pendix voor je in bij ons in de werkplaats. Hiervoor plannen we na je bestelling een afspraak in. We leveren de eDrive300 en de eDrive500. De Pendix middenmotor is geschikt voor derailleur, Rohloff en Rohloff met riemaandrijving.

Let op: inbouw is niet op elke fiets mogelijk en/of er zijn bijkomende kosten. Fietsen die niet bij ons gekocht/in onderhoud zijn, willen we graag van te voren zien.

Let op: wanneer je afhankelijk bent van de ondersteuning en op vakantie gaat naar het buitenland, dan is het verstandig om een mobiliteitsverzekering af te sluiten.

  • Referentie
    6232-1
Laden ...
Terug naar boven